We wtorek tj. 20 czerwca w naszej szkole został rozstrzygnięty konkurs "Mistrz Kaligrafii", który został  przeprowadzony wśród uczniów klas pierwszych. Celem konkursu było przede wszystkim rozbudzanie umiejętności kształtnego i pięknego pisania, rozwijanie wrażliwości na piękno języka ojczystego  oraz  pobudzanie aktywności twórczej. Do udziału w konkursie zgłosiło się 18 osób z klas pierwszych. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy - za I, II, III miejsce oraz nagrody rzeczowe . Wśród nagrodzonych znaleźli się: Alicja Wysocka z klasy 1b, która zajęła pierwsze miejsce. Pola Hejcelman z klasy 1b zdobyła drugie miejsce. Natomiast trzecie miejsce w konkursie zdobyła Zuzanna Rogala z klasy 1a. Pozostałym uczestnikom konkursu zostały wręczone dyplomy- podziękowania oraz drobne upominki. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!