Uczniowie IA zilustrowali kolejny ważny temat poruszany w audycji radiowej słuchanej i omawianej w ramach programu Akademia Lwa Honorka , biorąc tym samym udział w całorocznym konkursie gazetek ściennych pt.: "Wiem wszystko o..." - zdobyli za wspólną pracę 4 punkty - gratulujemy!

Tym razem chodziło niespożywanie produktów tylko dla dorosłych (np.: czekoladek z alkoholem), ale też produktów znajdujących się w każdym domu i smacznie pachnących, lecz nie przeznaczonych do jedzenia lub picia, takich jak.: pasta do zębów, płyn, czy szampon. Dzieci wiedzą już, jak bardzo można zatruć swój organizm substancjami niebezpiecznymi, a nawet rozchorować się po spożyciu nadmiaru słodyczy. Wszystkim życzymy rozsądku, umiaru i duuuużo zdrowia.