Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice, w związku z utrzymującą się wysoką liczbą nowych zakażeń oraz pojawieniem się nowej mutacji koronawirusa Ministerstwo Zdrowia w dniu 25 stycznia 2022 r. ogłosiło zawieszenie nauczania stacjonarnego w szkołach podstawowych i szkołach ponadpodstawowych na okres od  27 stycznia 2022 r. do 27 lutego 2022 r.

Oznacza to, że od czwartku, 27 stycznia do 27 lutego br. wszyscy uczniowie klas 5-8  będą mieli zajęcia w formie zdalnej. Uczniowie klas 1- 4 szkół podstawowych będą kontynuowali kształcenie w trybie stacjonarnym.

Lekcje prowadzone będą w formie spotkań on-line z nauczycielami poprzez Google Meet, do którego jest bezpośredni dostęp ze strony szkoły.

Prosimy Uczniów i Rodziców o wcześniejsze sprawdzenie zarówno swoich haseł dostępu, jak  i możliwości korzystania z platformy Workspace, w tym Google Classroom. Do bieżącej komunikacji i realizacji zajęć wykorzystywany będzie także Mobidziennik.

W sytuacji pojawiających się pytań, zachęcamy do kontaktu poprzez Mobidziennik.