Integracyjny "Wieczór w szkole" zorganizowaliśmy w piątek 15 września dla wszystkich chętnych dzieci z klas I-III i bardzo się cieszymy, że na wspólną niecodzienną zabawę przybyło tak wielu naszych najmłodszych uczniów. Dobry humor i niespożyta energia towarzyszyły uczestnikom od godziny 18.00 do 22.00, a byli i tacy, którzy chętnie zostaliby do rana! Wieczór upłynął pod hasłem Międzynarodowego Dnia Kropki i odkrywania własnych talentów.

Rozmaite zabawy prowadzone przez wychowawców klas I-III i innych nauczycieli umilały czas, a wśród nich m.in.: zajęcia sportowe i zabawy taneczno-ruchowe, gry planszowe, kodowanie na dywanie oraz przy użyciu plastikowych kubeczków oraz konstruowanie z klocków Skrikit zakupionych w ramach programu Laboratoria Przyszłości. Dla miłośników literatury było wieczorne bajanie, a dla wielbicieli gwiazd - wieczorna obserwacja nieba. To był czas wielu wrażeń i nowych znajomości!